Zasady przetwarzania danych osobowych

Twoje dane osobowe są nam potrzebne do realizacji Twojego zamówienia i wykonania zawartej z umowy, jak również w razie potrzeby skontaktowania się z Tobą w tej sprawie. Przetwarzanie Twoich danych w ww. celu jest niezbędne do wykonania umowy sprzedaży, którą zawierasz po złożeniu zamówienia. Administrator może wykorzystywać Twoje dane także w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości.

Twoje dane osobowe możemy przetwarzać również w celach marketingowych Administratora lub partnerów np. prezentowania Ci reklam i ofert (rabatów), także dostosowywanych do Twoich zainteresowań. W takim wypadku podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest tzw. uzasadniony interes Administratora danych lub strony trzeciej (marketing własny lub partnerów).

W każdym czasie masz prawo do:

  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  • przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest uzasadniony interes administratora);
  • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jeśli podstawą przetwarzania jest uzasadniony interes;
  • - żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.

Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl